Mazowieckie forum poszukiwaczy skarbów. Poszukiwania skarbów mazowsze

Kategoria ogólna => Wykrywacze metali => Wątek zaczęty przez: motylanoga Wrzesień 23, 2017, 20:15:03Tytuł: Talcomp - serwis w Pruszkowie
Wiadomość wysłana przez: motylanoga Wrzesień 23, 2017, 20:15:03
Nie za bardzo wiedziałem, gdzie umieścić ten wątek. Mam nadzieję, że tu będzie ok.

Generalnie rzecz ujmując, mój xp deus padł... Sprawę pogorszył fakt, że dwuletnia gwarancja udzielona przez sprzedawcę (Denar z Trójmiasta) skończyła się w marcu 2017 roku. Problem z wykrywaczem polegał na tym, że z niewiadomych przyczyn i zupełnie losowo wyładowywały się poszczególne elementy całości, słuchawki zaczęły działać w trybie mono a co gorsza, wykrywacz potrafił się w środku nocy włączyć stawiając całą rodzinę na równe nogi.

Zawiozłem więc wykrywacz do Talcompa do Pruszkowa. Dogłębna diagnoza wykazała wadliwość oprogramowania, uszkodzenie elektroniki panelu pilota oraz na deser... niestabilne działanie cewki i jej uszkodzenie. Wszystko to po gwarancji.... O uszkodzeniu pałąka słuchawek nie wspominam.

Wiecie, ile mnie wyniosła naprawa? Za całość... 230 PLN.

Serwis oraz firma XP wzięły na siebie koszt elektroniki panelu oraz wymiany cewki. Nieźle... Nie ukrywam, że jestem zaszokowany w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nieczęsto w obecnych czasach się spotyka takie podejście do klienta... Naprawdę polecam serwis Talcomp w Pruszkowie. Zarówno poziom obsługi jak i efekt końcowy oraz koszt usługi rewelacja. Jak zrozumiałem serwis w ramach gestu handlowego.