Mazowieckie forum poszukiwaczy skarbów. Poszukiwania skarbów mazowsze

Kategoria ogólna => GARRETT => Wątek zaczęty przez: krisu81 Wrzesień 21, 2016, 10:50:04Tytuł: Pokrowiec do Garrett AT PRO
Wiadomość wysłana przez: krisu81 Wrzesień 21, 2016, 10:50:04
Zakupiłem do swojego At Pro zestaw pokrowców ochronnych zapinanych na rzep i chcę podzielić się opinią. Może ktoś zastanawia się nad zakupem i będzie ona pomocna. Na wstępie zaznaczam, że nie jest to żadna reklama i nie mam nic wspólnego ze sprzedażą takich osłon, celowo nie podaję żadnych linków itp. Wyrażam jedynie swoją opinię. Zestaw pasuje do At Pro i At Gold, nie wiem jak z innymi Garrettami.

Komplet osłon składa się z 4 części:
- osłona elektroniki
- osłona podłokietnika
- osłona sztycy o długości 79 cm
- osłona sztycy pod podłokietnikiem
W gratisie dostałem drugą szybkę pod osłonę elektroniki.

Dostępny jest w różnej kolorystyce, m.in. moro amerykańskie, moro polskie wz.93 (mój wybór), czarny, kamuflaż krzaki, kamuflaż las, pustynna burza.

Pierwsze wrażenie ok, materiał cordura sprawia wrażenie mocnego, a przy tym jest lekki co wiadomo ma wpływ przy dłuższym machaniu wykrywką. Rzepy wszyte całkiem porządnie. Całość spasowana odpowiednio, nie za luźny, ale też nie trzeba się wysilać żeby zapiąć rzep. Przede wszystkim produkt polski, nie żadna chińszczyna itp, co według mnie na plus.

Montaż osłon jest bardzo prosty i zajął mi jakieś 5 minut. Raczej nie polecam osobom, które transportują wykrywkę w częściach i składają przed wejściem na teren. Na pewno częste zapinanie i odpinanie rzepów skróci żywotność osłon i wydłuży czas przygotowań. No ale coś za coś. Jesienna pogoda będzie teraz bardziej kapryśna i złośliwa, więc ja się zdecydowałem.

Na koniec cena - 79 zł. Czy dużo, czy nie pozostawiam do indywidualnego rozważenia.

Całość prezentuje się tak jak widać na zdjęciach.

Może ktoś na forum już ma i użytkuje to fajnie by było jakby też dodał coś od siebie w tym temacie.


Tytuł: Odp: Pokrowiec do Garrett AT PRO
Wiadomość wysłana przez: tomek93 Wrzesień 21, 2016, 14:53:13
Pokrowiec na wodoodporny wykrywacz jest trochę pozbawione sensu,  do tego jeśli ktoś rozkłada wykrywacz to jest to dodatkowe utrudnienie. Jeśli jakość jest dobra to cena fajna, bo za oryginalny  pokrowiec do argo na elektronikę i puszkę zasilania trzeba dać 95 zł :)


Tytuł: Odp: Pokrowiec do Garrett AT PRO
Wiadomość wysłana przez: SzachOver Wrzesień 21, 2016, 16:15:13
Moim zdaniem fajna sprawa,dlatego,że nie zniszczysz obudowy,a jak będziesz chciał sprzedać to wtedy wykrywacz wygląda na nówkę z salonu:)


Tytuł: Odp: Pokrowiec do Garrett AT PRO
Wiadomość wysłana przez: krisu81 Wrzesień 21, 2016, 16:59:06
Przed zakupem sugerowałem się właśnie tym, co napisał SzachOver - ochrona przez zniszczeniem. Wiadomo, że przy wykopkach odkładamy gdzieś na bok, nie zawsze dokładnie zwracając na to uwagę :)


Tytuł: Odp: Pokrowiec do Garrett AT PRO
Wiadomość wysłana przez: Ajlowiu Wrzesień 21, 2016, 17:27:48
No to jeszcze osłona cewki by się przydała bo delikatne są( w sumie i osłony i cewki), bo o osłonie na rączkę to nie słyszałem a trochę się wyciera.


Tytuł: Odp: Pokrowiec do Garrett AT PRO
Wiadomość wysłana przez: Greg.s2 Wrzesień 21, 2016, 20:19:53
Bardzo mi się podobają te osłony. Precyzyjnie ktoś to wymyślił, nawet na podłokietnik. Ja używam XP Deusa bez panelu głównego. Do zabezpieczenia sztycy używam elastycznej taśmy do maskowania broni i elementów uzbrojenia, taśma jest w różnych kamuflażach, o szer 5 cm, elastyczna i jest leciutko klejąca, po owinięciu nie zsuwa się z owiniętego elementu. Cena 2 zł za rolkę 2 m. Polecam. A tak na koniec, ciekawe jak te wszystkie osłony spiszą się jesienią i zimą w błocie na polu? Nie raz po wykopkach cały wykrywacz jest utaplany.