Szukam Osób/Osoby od Garrett AT GOLD

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwiecień 27, 2024, 12:37:41

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane

Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja Admin kontakt BLOG
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor WÄ…tek: Szukam Osób/Osoby od Garrett AT GOLD  (Przeczytany 2312 razy)
siwucha
Strzelec
*

Pomógł 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


« : StyczeÅ„ 08, 2014, 09:33:40 »

Witam .
Panowie jest wielka sprawa Język
Szukam osób które miały lub maja AT GOLD .
Mam parę pytań a chciałbym to załatwić jakoś telefonicznie lub inną metodą rozmowy.
Z góry dzięki wielkie !.


Jeśli źle wrzuciłem to proszę przenieść do działu Garretta
« Ostatnia zmiana: StyczeÅ„ 08, 2014, 09:56:01 wysÅ‚ane przez siwucha » Zapisane
SzachOver
MFE detektorysci.pl
Podpułkownik
***

Pomógł 62
Offline Offline

Wiadomości: 829


NiceHobby


« Odpowiedz #1 : StyczeÅ„ 08, 2014, 15:50:59 »

Witam.
Posiadałem Golda,więc możesz pytać,a ja z chęcią pomogę.Pozdrawiam.
Zapisane

T2
siwucha
Strzelec
*

Pomógł 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #2 : StyczeÅ„ 09, 2014, 09:47:50 »

Witaj .Z góry dziękuję za zainteresowanie.
Chciałbym Cię zapytać o parę rzeczy.
 
1 mój wypad był na plażę :
Pytanie mam takie jak ustawić go aby nie podnosił kapsli lub je w jakiś sposób eleminował.
Na jakim Disc chodzić i jakie parametry ustawić wtedy IRON DISC


2 pytanie :
Chodzenie po lasach jak ustawić glebę i na jakim DISC chodzić

3 pytanie.
Chodzenie po polach i te same pytanie co wyżej

Jeśli mógłbym Cię prosić o szczegółowe odpowiedzi jeśli chodzi to co jest na ekranie

Czyli na jakim sensitivity , jaki disc dac czy all metal disc 1 disc2,
Jak wysłuchiwać ten sygnał jeśli da się go w ogóle w jakiś sposób opisać, bo wiem że tego trzeba się nauczyć samemu .
Zapisane
SzachOver
MFE detektorysci.pl
Podpułkownik
***

Pomógł 62
Offline Offline

Wiadomości: 829


NiceHobby


« Odpowiedz #3 : StyczeÅ„ 09, 2014, 10:35:40 »

Jeżeli chodzisz po plaży i nie chcesz podnosić kapsli i zrywek,to niestety ale będziesz musiał wyciąć od 68-78.
Kolego jeżeli chcesz mieć najlepsze osiągi w glebie to trzeba chodzić na allmetalu i niczego nie dyskryminować(zaufaj mi),wiem,że wtedy będzię dużo dźwięków i można się tego trochę przestraszyć na początku,ale po paru dnach docenisz tą radę.Czułość oczywiście na maxa,nie powinno być problemów z wzbudzaniem.Czy w lesie,na polu,na plaży nie ma to znaczenia,zawsze powinieneś chodzić na all i kopać każdy ładny czysty sygnał.Sreberka na skali zaczynają się już od 50 i kończą na 80+,więc głupotą moim zdaniem jest cokolwiek wycinać.Pozdrawiam.
Zapisane

T2
siwucha
Strzelec
*

Pomógł 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #4 : StyczeÅ„ 09, 2014, 11:25:29 »

Tak sobie 2 raz przeczytałem Twój post i tak samo myślałem na plaży że lepiej wykopać niż później myśleć czemu tego się nie zrobiło.
Znajomy ma proxime i wtedy wykopał 3 kapsle tylko przez cały dzień. Mówił mi że to trzeba te sygnały się trochę nauczyć odróżniać ... Jutro idę do lasu i zapewne każdy dołek będę kopał uważnie i ostrożnie.

Edit: I wiem doskonale że ten garrett jest akurat mistrzem w śmieciach , jeśli chodzi o nawet mały kawałek aluminium od gumy wykryje pod ziemią . Troszkę się na kopie ale to wszytko dla zdrowia i dla własnego hobby !:)
« Ostatnia zmiana: StyczeÅ„ 09, 2014, 11:28:44 wysÅ‚ane przez siwucha » Zapisane
SzachOver
MFE detektorysci.pl
Podpułkownik
***

Pomógł 62
Offline Offline

Wiadomości: 829


NiceHobby


« Odpowiedz #5 : StyczeÅ„ 09, 2014, 11:46:50 »

Nie odróżnisz sygnału kapsla a monety,nie da rady.Jeżeli chodzisz po plaży to raczej z nastawieniem na monety teraźniejsze,a one dają dziwne sygnały i wskazania na id,dlatego że są z kiepskich materiałów zrobione.Co do folii alu i innych małych pierdółek to tak nakopiesz się ich mnóstwo zapewne,ale i będziesz widział również rezultaty.Pozdrawiam.
Zapisane

T2
siwucha
Strzelec
*

Pomógł 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #6 : StyczeÅ„ 09, 2014, 12:31:57 »

Chęci mam i to ogromne swoje nowe hobby ciągnąć dalej . Jutro do lasku i zobaczymy co tam mają ciekawego Uśmiech dzięki wielkie za pomoc SzachOver.
Jak by co to będę pytał Uśmiech
A powiedz mi takie coÅ› jeszcze .
Po lasach chodzić z ALL METAL ? Tak jak napisałeś - WSZĘDZIE z tym ? na DISC1 i DISC2 nawet nie włączać ? Ta instrukcja z 15 stron jest trochę mało ogarnięta albo ja czegoś nie rozumiem Uśmiech
Zapisane
SzachOver
MFE detektorysci.pl
Podpułkownik
***

Pomógł 62
Offline Offline

Wiadomości: 829


NiceHobby


« Odpowiedz #7 : StyczeÅ„ 09, 2014, 14:58:27 »

Jeżeli chcesz mieć najlepsze efekty to chodź na allmetal.A jeżeli chcesz chodzić tylko za drobnicą to wytnij tak do max 45,a reszte sygnały powtarzalne kop.
Zapisane

T2
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Skocz do:  

Mazowieckie forum poszukiwaczy skarbów. Firma archeologiczna
Pozycjonowanie z agencjÄ… z Warszawy Skuteczni.pl

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines